Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Pompa ciepła bufor zasobnik IMMERGAS Magis Pro 12 V2 T

Zestaw pompy ciepła IMMERGAS Magis Pro 9 V2 to kompletny system do ogrzewania i ciepłej wody. Wydajny, zaawansowany technologicznie i ochrona przed zanieczyszczeniami. Idealny dla nowych i modernizowanych obiektów.

Pompa ciepła bufor zasobnik IMMERGAS Magis Pro 9 V2

Zestaw pompy ciepła IMMERGAS Magis Pro 9 V2 to kompletny system do ogrzewania i ciepłej wody. Wydajny, zaawansowany technologicznie i ochrona przed zanieczyszczeniami. Idealny dla nowych i modernizowanych obiektów.

Pompa ciepła IMMERGAS Immerwater 190 S V5 3.032638 | z wbudowanym zasobnikiem

Pompa ciepła IMMERGAS Immerwater 190 S V5 3.032638 to nowoczesne rozwiązanie do efektywnego ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej. Wyposażona w wbudowany zasobnik, zapewnia wygodę i oszczędność miejsca. Dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej wydajności, pompa ciepła IMMERGAS Immerwater 190 S V5 3.032638 zapewnia niezawodne działanie i optymalne wykorzystanie energii. Przejdź na wyższy poziom efektywności energetycznej i komfortu dzięki pompie ciepła IMMERGAS Immerwater 190 S V5 3.032638 z wbudowanym zasobnikiem.

Pompa ciepła IMMERGAS Immerwater 300 S V5 3.032638 | z wbudowanym zasobnikiem

Pompa ciepła IMMERGAS Immerwater 300 S V5 3.032638 to zaawansowane rozwiązanie do efektywnego ogrzewania budynków i ciepłej wody użytkowej. Dzięki wbudowanemu zasobnikowi, zapewnia wygodne przechowywanie i dostarczanie ciepłej wody. Integruje się z innymi systemami zarządzania domem, oferując kompleksową kontrolę i optymalizację efektywności energetycznej. To ekologiczne rozwiązanie, wykorzystujące energię termiczną z otoczenia, co przekłada się na oszczędność energii i niższe koszty eksploatacji. Pompa ciepła IMMERGAS Immerwater 300 S V5 3.032638 to połączenie komfortu ciepła z korzyściami dla środowiska.

Pompa ciepła PCWU 300eK-2,5kW z podgrzewaczem HEWALEX

Pompa ciepła typu powietrze/woda o mocy 2,5 kW wyposażona jest w zintegrowany podgrzewacz ciepłej wody użytkowej o pojemności 300 litrów. Podgrzewacz wykonany jest ze stali emaliowanej i posiada dodatkową wężownicę grzejną. Sterownik G426 oferuje rozszerzony zakres funkcji.

Pompa ciepła zasobnik bufor zawór FERROLI Omnia M10

Pompa ciepła FERROLI Omnia M10 to nowej generacji urządzenie inwerterowe, które zapewnia grzanie, chłodzenie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Wyposażona w grzałkę elektryczną, osiąga wysoką efektywność energetyczną i pracuje cicho. Zasobnik c.w.u. FERROLI ECOUNIT F-1C 200 169L cechuje się emalią ceramiczną, skuteczną izolacją termiczną i anodą magnezową. Bufor wiszący c.o. FERROLI FBM-PC 80L, bez wężownicy, to uniwersalny zbiornik buforowy, a 3-drogowy zawór strefowy Afriso AZV 643 umożliwia precyzyjne sterowanie przepływem cieczy w systemie grzewczym. To kompleksowe rozwiązanie dla efektywnego i wygodnego systemu grzewczego.

Pompa ciepła zasobnik bufor zawór FERROLI Omnia M12

Pompa ciepła FERROLI Omnia M12 to nowej generacji urządzenie inwerterowe, które zapewnia grzanie, chłodzenie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Wyposażona w grzałkę elektryczną, osiąga wysoką efektywność energetyczną i pracuje cicho. Zasobnik c.w.u. FERROLI ECOUNIT F-1C 300 257L cechuje się emalią ceramiczną, skuteczną izolacją termiczną i anodą magnezową. Bufor wiszący c.o. FERROLI FBM-PC 100L, bez wężownicy, to uniwersalny zbiornik buforowy, a 3-drogowy zawór strefowy Afriso AZV 643 umożliwia precyzyjne sterowanie przepływem cieczy w systemie grzewczym. To kompleksowe rozwiązanie dla efektywnego i wygodnego systemu grzewczego.

Pompa ciepła zasobnik bufor zawór FERROLI Omnia M6

Pompa ciepła FERROLI Omnia M6 to nowej generacji urządzenie inwerterowe, które zapewnia grzanie, chłodzenie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Wyposażona w grzałkę elektryczną, osiąga wysoką efektywność energetyczną i pracuje cicho. Zasobnik c.w.u. FERROLI ECOUNIT F-1C 200 169L cechuje się emalią ceramiczną, skuteczną izolacją termiczną i anodą magnezową. Bufor wiszący c.o. FERROLI FBM-PC 40L, bez wężownicy, to uniwersalny zbiornik buforowy, a 3-drogowy zawór strefowy Afriso AZV 643 umożliwia precyzyjne sterowanie przepływem cieczy w systemie grzewczym. To kompleksowe rozwiązanie dla efektywnego i wygodnego systemu grzewczego.

Pompa ciepła zasobnik bufor zawór FERROLI Omnia M8

Pompa ciepła FERROLI Omnia M8 to nowej generacji urządzenie inwerterowe, które zapewnia grzanie, chłodzenie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej. Wyposażona w grzałkę elektryczną, osiąga wysoką efektywność energetyczną i pracuje cicho. Zasobnik c.w.u. FERROLI ECOUNIT F-1C 200 169L cechuje się emalią ceramiczną, skuteczną izolacją termiczną i anodą magnezową. Bufor wiszący c.o. FERROLI FBM-PC 60L, bez wężownicy, to uniwersalny zbiornik buforowy, a 3-drogowy zawór strefowy Afriso AZV 643 umożliwia precyzyjne sterowanie przepływem cieczy w systemie grzewczym. To kompleksowe rozwiązanie dla efektywnego i wygodnego systemu grzewczego.